O FestivaluMjesta događanjaOrganizacijski odbor

fz-2018

XVI. FESTIVAL ZNANOSTI

s temom OTKRIĆA

世界彩最新的安卓版održat će se od

16. – 21. travnja 2018.

festival znanosti je manifestacija kojoj je cilj približiti znanost javnosti, tijekom koje znanstvenici i studenti popularnim predavanjima, radionicama, tribinama, izložbama i drugim događanjima daju doprinos popularizaciji znanosti i motiviranju mladih ljudi na istraživanje i stjecanje novih znanja. glavna tema ovogodišnjeg festivala znanosti su otkrića.

sastavnice sveučilišta u osijeku u suradnji s osnovnim i srednjim školama u osijeku i okolici održat će aktivnosti na više lokacija.

vjerujemo da će znanstvenici i suradnici sveučilišta u osijeku zajedno  sa studentima  pripremiti sadržajan program i biti aktivan sudionik festivala znanosti.

 

PROGRAM FESTIVALA ZNANOSTI 2018
PROGRAM FESTIVALA ZNANOSTI 2018 U NAŠICAMA
PROGRAM FESTIVALA ZNANOSTI 2018 U VINKOVCIMA

EFOS (Ekonomski fakultet, Gajev trg 7, Osijek)

FERIT世界彩最新的安卓版 (Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek, Kneza Trpimira 2B, HR-31000 Osijek)

FDMZ (Fakultet za dentalnu medicinu i zdravstvo, Crkvena 21, 31 000 Osijek)

FFOS (Filozofski fakultet, Lorenza Jägera 9, Osijek)

FOOZOS (Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti, Ulica cara Hadrijana 10d, CAMPUS Osijek)

FOOZOS 世界彩最新的安卓版(Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti, Gundulićeva 20, Slavonski Brod)

GFOS (Građevinski fakultet, Vladimira Preloga 3, CAMPUS Osijek)

MEFOS (Medicinski fakultet, Josipa Huttlera 4, 31 000 Osijek)

PRAVOS世界彩最新的安卓版 (Pravni fakultet, Stjepana Radića 13, 31 000 Osijek)

PFOS (Poljoprivredni fakultet, Vladimira Preloga 1, Osijek)

PTFOS (Prehrambeno-tehnološki fakultet, Franje Kuhača 20, Osijek)

Radio UNIOS世界彩最新的安卓版 (na 107,8 MHz)

REKTORAT世界彩最新的安卓版 (Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 Osijek)

SFSB 世界彩最新的安卓版(Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2, Slavonski Brod)

UAOS 世界彩最新的安卓版(Umjetnička akademija, Kralja Petra Svačića 1/F)

OBIO 世界彩最新的安卓版(Odjel za biologiju, Ulica cara Hadrijana 8A, Osijek)

OFIZ (Odjel za fiziku, Gajev trg 6, Osijek)

OKULT 世界彩最新的安卓版(Odjel za kulturologiju, Trg Svetog Trojstva 3, Osijek)

OMAT (Odjel za matematiku, Gajev trg 6, Osijek)

GISKO世界彩最新的安卓版 (Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek, Europska avenija 24, Osijek)

Ekonomska i upravna škola Osijek (Trg Svetog Trojstva 4, 31 000 Osijek)

Psihološko savjetovalište za studente 世界彩最新的安卓版(Cara Hadrijana 10 c, 31 000 Osijek)

Institut za novu evangelizaciju „Sv. Ivan Pavao II“, Vikarijat Osijek (Ul. Josipa Jurja Strossmayera 58, 31 000, Osijek)

Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj 世界彩最新的安卓版(Drinska ulica 12, 31 000 Osijek)

  1. gimnazija Osijek (Županijska 4, Osijek)
  2. gimnazija Osijek (Ul. Kamila Firingera 5, 31 000, Osijek)

Gimnazija „Matija Mesić“世界彩最新的安卓版 (Naselje Slavonija I 8, 35 000 Slavonski Brod)

Dječji vrtić Jelenko世界彩最新的安卓版 (Vijenac Ivana Meštrovića 7, 31 000 Osijek)

Dječji vrtić Vedri dani世界彩最新的安卓版 (Ul. Lorenza Jagera 16, 31 000, Osijek)

OŠ „Đakovački Selci“ (Ul. Bana Josipa Jelačića 9, 31 415, Selci Đakovački)

OŠ Grigor Vitez (Korčulanska ul. 1, 31 000 Osijek)

OŠ „Fran Krsto Frankopan“ (Frankopanska 64, 31 000 Osijek)

OŠ Franje Krežme (Školska ul. 3, 31 000 Osijek)

OŠ Jagode Truhelke (世界彩最新的安卓版Crkvena ul. 23, 31 000 Osijek)

OŠ Josipa Lovretića u Otoku (Ul. Josipa Jurja Strossmayera 142, 32 252 Otok)

OŠ „Luka Botić“ 世界彩最新的安卓版(Omladinska ul. 4, 31 401 Viškovci)

OŠ Ljudevita Gaja – Područna škola Sarvaš 世界彩最新的安卓版(Osječka 51, Sarvaš, 31 000 Osijek)

OŠ Retfala (Kapelska 51a, Osijek)

OŠ Tenja (Svete Ane 2, 31 207 Tenja)

OŠ Matije Petra Katančića (Ul. Ive Lole Ribara 3, 31 550 Valpovo)

Dom za djecu Klasje (Ružina ul. 32, 31 000 Osijek)

Organizacijski odbor Festivala znanosti Sveučilišta u Osijeku

  • predsjednik Odbora: prof. dr. sc. Sonja Vila
  • koordinatorica za Sveučilište u Osijeku: Lidija Getto, prof. univ. spec.

članovi:

  • prof. dr. sc. Zvonko Antunović (Poljoprivredni fakultet)
  • prof. art. Davor Bobić (Umjetnička akademija)
  • izv. prof. dr. sc. Irella Bogut (Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti)
  • prof. dr. sc. Branko Dmitrović (Fakultet za dentalnu medicinu i zdravstvo)
  • izv. prof. dr. sc. Igor Đerđ (Odjel za kemiju)
  • izv. prof. dr. sc. Irena Galić (Elektrotehnički fakultet)
  • izv. prof. dr. sc. Tanja Gradečak-Erdeljić (Filozofski fakultet)
  • izv. prof. dr. sc. Stela Jokić (Prehrambeno-tehnološki fakultet)
  • doc. dr. sc. Igor Lukačević (Odjel za fiziku)
  • izv. prof. dr. sc. Domagoj Matijević (Odjel za matematiku)
  • prof. dr. sc. Josip Mesarić (Ekonomski fakultet)
  • doc. dr. sc. Ivana Miličević (Građevinski fakultet)
  • izv. prof. dr. sc. Željko Pavić (Odjel za kulturologiju)
  • doc. dr. sc. Tunjica Petrašević, (Pravni fakultet)
  • izv. prof. dr. sc. Kristina Selthofer Relatić (Medicinski fakultet)
  • prof. dr. sc. Antun Stoić (Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu)
  • doc. dr. sc. Šimo Šokčević (Katolički bogoslovni fakultet)
  • doc. dr. sc. Ivna Štolfa Čamagajevac (Odjel za biologiju)